Програма самоперевірки для тестування на державну службу


прога 1

Для кращого засвоєння матеріалу та перевірки своїх знань законодавства пропонуємо скористатися програмою самоперевірки по всім питанням тестів на державну службу (варіанти відповідей ідентичні варіантам з офіційного тестування). В програмі, як і на справжньому тестуванні, в випадковому порядку буде запропоновано 40 питань (по 10 з кожного розділу законодавства), час буде обмежений сорока хвилинами! По завершенню тестування відображається результат с кількістю балів, а також є можливість перегляду правильних відповідей!

прога 2

Проходити тестування можна безліч разів, питання кожного разу будуть змінюватись! Програма працює тільки на ПК та ноутбуках з операційною системою Windows, підключення до мережі інтернет не потребує, встановлюється легко!!! Для ознайомлення з програмою самоперевірки доступна безкоштовна пробна версія програми, яка містить 100 питань першого розділу. Для завантаження пробної версії перейдіть за посиланням (інструкція по завантаженню: після переходу на сторінку файлообмінника в правому верхньому куту сторінки натисніть “скачать” – “пряме скачування”). Повна версія програми містить всі 709 питань оновленого переліку затвердженого наказом Нацагентства від 30 серпня 2017 року №178 . Вартість програми 100 грн.

Для придбання підготовчого матеріалу або якщо не вдається завантажити пробну версію програми телефонуйте або пишіть з 09.00 до 23.00

Тел. МТС +38(099)533-01-76,

Тел. Київстар +38(097)652-95-23

Електронна скринька TestDerz@ukr.net

Сторінка фейсбук https://www.facebook.com/robota.gov.ua/

Відповіді в вордівському файлі з посиланнями на статті законів по всім тестовим питанням (709 питань) можна завантажити безкоштовно!
Вподобайте нашу сторінку фейсбук!


Онлайн тестування для держслужбовців


Тести для нацполіції