Більше якого часового періоду поліції (поліцейському) заборонено застосовувати кайданки?

більше ніж 2 години безперервного використання або без послаблення їх тиску

*п. 6 ч. 4 ст. 45 ЗУ “Про Національну поліцію”

Тести для відбору в Національну поліцію

Ще питання з тесту: