Тести онлайн із законодавства для підготовки до кваліфікаційного іспиту при проходженні конкурсу на посади в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) – актуальні в 2020 році

Відповідно до Порядку проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Національному антикорупційному бюро України, кваліфікаційний іспит (тестування) може складатися з таких етапів:

– тестування на знання законодавства;

– тестування загальних здібностей;

– психологічне тестування;

– тестування з фізичної підготовки.

Склад кваліфікаційного іспиту (тестування) визначається у Профілі посади.

Тестування на знання законодавства передбачає складання учасниками конкурсу тестових завдань першого рівня тестування (50 питань) або першого та другого рівнів тестування  (100 питань).

Тестування на знання законодавства першого рівня складається з питань на перевірку знань Конституції України, законів України «Про Національне антикорупційне бюро України», «Про державну службу», «Про запобігання корупції».

Пробний онлайн тест першого рівня

Тестування на знання законодавства другого рівня складається з питань на перевірку знання Кримінального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України, законів України «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про порядок відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування, прокуратури і суду», Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та Протоколів до неї, а також національного законодавства у цій сфері, Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань, затвердженого наказом Генерального прокурора України від 06.04.2016 № 139.

Пробний онлайн тест другого рівня

Тестування на знання законодавства може включати перевірку знань інших нормативно-правових актів України (законів та підзаконних актів), про що зазначається у Профілі посади.

Перелік тестових питань для проведення тестування на знання законодавства затверджується Директором Національного бюро. Питання відкриті для загального доступу і оприлюднюються на офіційному веб-сайті Національного бюро.

Для найбільш ефективної та швидкої підготовки до тестів для проходження конкурсу в Національне антикорупційне бюро рекомендуємо придбати навчальний мобільний додаток “Тест в НАБУ”, який містить повний перелік тестових питань з відповідями та їх варіантами з першого та другого рівнів тестування (загалом 2578 питань)

Характеристики та можливості додатка:
– Тестування по питанняx будь-яких  розділів: підряд, випадково або за важкістю, яка визначається за статистикою помилок усіх користувачів додатку;
– Робота над проблемними питаннями (тестування по обраних вами питаннях та в яких вами були допущені помилки);
– Зручний пошук та перегляд відповідей без проходження тестування;
– Для обґрунтування відповідей вказуються статті з активними посиланнями на відповідний нормативно-правовий акт;
– Прослуховування питань і відповідей за допомогою синтезу мовлення від Google (тільки для Android);
– Додаток не потребує підключення до Інтернет – працює в режимі офф-лайн.

Завантажити для Android

Завантажити для iOS