Тести для уповноважених осіб в сфері публічних закупівель

Законом України “Про публічні закупівлі” передбачено, що до 1 січня 2022 року для організації та проведення процедур закупівель замовник може утворювати тендерний комітет (комітети). Але з 01 січня 2022 року відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі буде виключно уповноважена особа, яка для здійснення своїх функцій, визначених вищевказаним Законом, підтверджує свій рівень володіння необхідними (базовими) знаннями у сфері публічних закупівель на веб-порталі Уповноваженого органу шляхом проходження безкоштовного тестування. Порядок організації тестування уповноважених осіб визначається Уповноваженим органом.

Відповідно до проєкту Наказу “Про затвердження Порядку організації тестування уповноважених осіб”, тест для кожної уповноваженої особи буде містити 50 тестових питань, які обираються автоматично з переліку тестових питань. Кожне питання передбачає чотири варіанти відповіді, один з яких є правильним. Загальний час для проведення тестування для кожної уповноваженої особи становить 60 хвилин та розпочинається після натискання нею кнопки “Почати тестування”.

На нашому сайті Ви маєте можливість пройти пробне тестування, яке включає питання з таких тем: “Основні поняття в сфері публічних закупівель”, “Організація закупівельної діяльності”, “Кваліфікаційні критерії процедури закупівлі”, “Тендерна документація”, “Планування закупівель”, “Переговорна процедура”, “Спрощена закупівля”, “Відкриті торги”, “Оскарження закупівель” та інші теми, необхідні для успішної підготовки (загалом більше 200 питань, при кожному проходженні випадково формується 50 питань).