Тести онлайн із законодавства для підготовки до кваліфікаційного іспиту при проходженні конкурсу на посади в Державне бюро розслідувань (ДБР) – актуальні в 2021 році

Порядок проведення конкурсу на посади в Державне бюро розслідувань (ДБР) передбачає надання кандидатами відповідей на тестові питання щодо знання законодавства України, а також на завдання практичного характеру із правозастосування.

Перелік тестових питань для кваліфікаційного іспиту, а також завдання практичного характеру затверджуються Директором Бюро з урахуванням специфіки посад, на які оголошено конкурс.

Тестові завдання для осіб, які беруть участь у конкурсі на зайняття посад, кваліфікаційні вимоги до яких ПЕРЕДБАЧАЮТЬ наявність вищої юридичної освіти, складаються з УСІХ 2120 питань вищевказаного переліку (профільний рівень).

Пробний онлайн тест з профільного рівня

Тестові завдання для осіб, які беруть участь у конкурсі на зайняття посад, кваліфікаційні вимоги до яких НЕ ПЕРЕДБАЧАЮТЬ наявність вищої юридичної освіти, складаються з питань на перевірку знань Конституції України, антикорупційного законодавства, Законів України «Про Державне бюро розслідувань» і «Про Державну службу» вищевказаного переліку (базовий рівень).

Пробний онлайн тест з базового рівня

Для найбільш ефективної та швидкої підготовки до тестів для проходження конкурсу в ДБР рекомендуємо придбати навчальний мобільний додаток “Тест в Державне бюро розслідувань”, який містить повний перелік тестових питань з відповідями та їх варіантами (загалом 2120 питань), а також збірку практичних завдань (379 завдань з реальних іспитів 2018-2019 років).

Характеристики та можливості додатка:
– Тестування по питанняx будь-яких  розділів: підряд, випадково або за важкістю, яка визначається за статистикою помилок усіх користувачів додатку;
– Робота над проблемними питаннями (тестування по обраних вами питаннях та в яких вами були допущені помилки);
– Зручний пошук та перегляд відповідей без проходження тестування;
– Для обґрунтування відповідей вказуються статті з активними посиланнями на відповідний нормативно-правовий акт;
– Прослуховування питань і відповідей за допомогою синтезу мовлення від Google (тільки для Android);
– Додаток не потребує підключення до Інтернет – працює в режимі офф-лайн.

Завантажити для Android

Завантажити для iOS

 
4.8/5 - (35 votes)