Кого зобов’язаний письмово повідомити поліцейський про завдання ним особі тілесних ушкоджень унаслідок застосування фізичної сили?

Поліцейський зобов’язаний письмово повідомити свого керівника, а той зобов’язаний повідомити прокурора про завдання особі тілесних ушкоджень унаслідок застосування фізичної сили.

*ч. 2 ст. 44 ЗУ “Про Національну поліцію”

Тести для відбору в Національну поліцію