Протягом якого часового інтервалу поліцейський зобов’язаний повідомляти свого керівника про активне застосування ним вогнепальної зброї?

Поліцейський зобов’язаний у письмовій формі повідомляти свого керівника про застосування вогнепальної зброї, а також негайно повідомити свого керівника про активне застосування вогнепальної зброї, який, у свою чергу, зобов’язаний поінформувати центральний орган управління поліції та відповідного прокурора.

*ч. 10 ст. 46 ЗУ “Про Національну поліцію”

Тести для відбору в Національну поліцію