Чи є заходом примусу використання поліцейським засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів та іншого спеціального екіпірування)?

Не є заходом примусу використання поліцейським засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів та іншого спеціального екіпірування)

*ч. 6 ст. 42 ЗУ “Про Національну поліцію”

Тести для відбору в Національну поліцію

Ще питання з тесту: