Протягом якого часового інтервалу поліцейський зобов’язаний повідомляти свого керівника про активне застосування ним вогнепальної зброї?

+Негайно

-Не пізніше, ніж через годину

-Протягом робочого дня

-У будь-який зручний для цього момент

*Поліцейський зобов’язаний у письмовій формі повідомляти свого керівника про застосування вогнепальної зброї, а також негайно повідомити свого керівника про активне застосування вогнепальної зброї, який, у свою чергу, зобов’язаний поінформувати центральний орган управління поліції та відповідного прокурора. (ч. 10 ст. 46 ЗУ “Про національну поліцію”)

⇓⇓⇓

Дивіться всі відповіді до тестів освітнього порталу Національної поліції!