Чи дозволяє Конституція України надання оплатної медичної допомоги в державних і комунальних закладах охорони здоров’я?

-дозволяє;

+не дозволяє;

-не регулює цього питання;

-відносить питання до компетенції Кабінету Міністрів України.

*У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно (ч. 3 ст. 49 Конституції України).

Тести в ДБР (Державне бюро розслідувань)