Чи забороняє Конституція України скорочення мережі державних і комунальних закладів охорони здоров’я?

+забороняє;

-не забороняє;

-не регулює цього питання;

-відносить питання до компетенції Кабінету Міністрів України.

*У державних і комунальних закладах охорони здоров’я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена (ч. 3 ст. 49 Конституції України).

Тести в ДБР (Державне бюро розслідувань)