Скільки строків одна й та сама особа може бути Президентом України?

-не більше трьох строків підряд;

-не більше одного строку;

+не більше двох строків підряд;

-обмеження щодо строків відсутні.

*Одна й та сама особа не може бути Президентом України більше ніж два строки підряд (ч. 3 ст. 103 Конституції України).

Тести в ДБР (Державне бюро розслідувань)