Кому належить право визначати і змінювати конституційний лад в Україні?

-виключно Президентові України;

+виключно народові;

-виключно Конституційному Суду України;

-виключно Конституційній асамблеї;

*Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами (ч. 3 ст. 5 Конституції України).

Тести в ДБР (Державне бюро розслідувань)