Розділ V. “Інструкція про організацію проведення негласних слідчих (розшукових) дій та використання їх результатів у кримінальному провадженні” з переліку тестових питань для проведення іспиту в ДБР

Перелік тестових питань із законодавства в ДБР (Державне бюро розслідувань)

 1. Чи виключає відмова прокурора в погодженні клопотання слідчого до слідчого судді про надання дозволу на проведення негласної слідчої (розшукової) дії повторного звернення слідчого?
 2. Як слід діяти слідчому у випадку остаточної відмови прокурора в погодженні клопотання слідчого до слідчого судді про проведення негласної слідчої (розшукової) дії?
 3. Чи повинен слідчий самостійно проводити негласні слідчі (розшукові) дії, дозвіл на проведення яких він отримав від слідчого судді?
 4. Який документ має бути доданий до доручення слідчого, прокурора про проведення негласної слідчої (розшукової) дії?
 5. Чи може оперативний підрозділ передоручити виконання доручення про проведення негласної слідчої (розшукової) дії іншим оперативним підрозділам?
 6. Кому може бути доручена негласна слідча (розшукова) дія – зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж?
 7. Які дії повинен вчинити керівник органу, якому доручено виконання негласної слідчої (розшукової) дії, якщо доручення не вдається виконати в строк?
 8. Ким здійснюється контроль за дотриманням строків і повноти виконання доручення слідчого, прокурора про проведення негласної слідчої (розшукової) дії?
 9. Ким складається протокол про хід і результати проведеної негласної слідчої (розшукової) дії (або її етапів)?
 10. Від чого залежить періодичність складання протоколів про хід і результати проведеної негласної слідчої (розшукової) дії (або її етапів)?
 11. Як має діяти слідчий (уповноважений оперативний підрозділ), якщо в результаті проведення негласної слідчої (розшукової) дії виявлено ознаки кримінального правопорушення, яке не розслідується в цьому кримінальному провадженні?
 12. Чи можуть бути до протоколів про хід і результати проведеної негласної слідчої (розшукової) дії (або її етапів) долучені додатки?
 13. Хто може бути запрошений до участі у проведенні негласної слідчої (розшукової) дії як спеціаліст?
 14. Які реквізити, крім грифу секретності та номера примірника, повинні мати матеріальні носії інформації щодо проведення негласних слідчих (розшукових) дій?
 15. Коли повинно бути здійснене повідомлення особи, конституційні права якої були тимчасово обмежені під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій, а також підозрюваного, його захисника, про таке обмеження (про факт і результати негласної слідчої (розшукової) дії)?

 

5/5 - (3 votes)